Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik az a játék, amelyik a...

Melyik az a játék, amelyik a leghosszabb játékidővel rendelkezik?

Figyelt kérdés
Grafika és élmény szempontjából keresek játékot, amivel sokáig lehet játszani élvezetesen.
2011. szept. 3. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Az átlag játékok 6-8-10 órásak.

A Fallout3-ra a gyártó 80 órát ír, van aki 600+ órát is el tud benne játszani. A leghosszabbak biztos hogy olyan játékok amiben szabad játékmenet van, és azok főleg RPG-k, kérdés hogy neked bejön-e ez a műfaj.

2011. szept. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Élet. Azt ha jól csinálod, minden mellék küldetést megcsinálsz, vigyázol az életedre, akkor akár 80 év is lehet. :) Komolyra fordítva, Fallout 3 tényleg tud hosszú játékidőt nyújtani, de tényleg azok szoktak hosszabbak lenni, ahol lehet jönni menni, sok a mellék küldetés, nem egy lineáris valami. Batman Arkham Asylum is egy szöszölős játék ha úgy vesszük. Batman Arkham City is egy ilyen játék lesz, nagyon hosszú játékidőt ígérnek.
2011. szept. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De hogyha hardcore játékot szeretnél, akkor keress valami online MMORPG-t. Guild Wars pl, az csak addig fizetős, amíg megveszed a lemezt, de utána nem kell havonta fizetgetni. Viszont vigyázz, MMO-k szerintem komoly függőséget tudnak okozni. Hisz sok a küldetés, sok a melléklehetőség, ugye jönnek az update-ek, különböző fesztiválok, stb-k, meg eleve egy online közösség, könnyen a rabjává lehet válni. Én játszottam a Guild Wars-al, de szerencsére nem okozott függőséget, nagyon nem stílusom az MMO, de azért van egy hangulata tény és való.
2011. szept. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy autós játékokból a Test Drive Unlimited egy és kettő. Az is sok lehetőséget kínál, de ugye annak is az alapja az online kapcsolat. Jó lenne tudni, milyen stílust szeretsz!? FPS, szimulátor, RTS, TPS, stb stb.
2011. szept. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
dragon age origins, nekem a kiakasztásban 1 % kb 1 órát vett igénybe :D asszem 44% ig akasztottam ki, szinte csak a főszálon haladva, és így kb 50 óra votl kiakasztani. wowban meglehet nekem már több mint 7000óra játék idő is, amit ma már beláttam és leálltam a wowozással.
2011. szept. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 CoD 4 ***** válasza:
Fallout 3 + New Vegas mindketö nagyon jo szep es erdekes játék emelet nagyon jo az is bene hogy akárhpl barangolhacc a pusztába szerintem ezek a legjobb gamek :S
2011. szept. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!