Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért ilyen nehéz a shift 2?

Miért ilyen nehéz a shift 2?

Figyelt kérdés
PC-re van meg, könnyűre van minden állítva és minden segítség be van kapcsolva... de így is játszhatatlan!!!! kormányom is van meg béna sem vagyok de ezt nem értem..
2011. szept. 1. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos így csinálták a készitők :) mást nem tudok mondani!
2011. szept. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sztem tök egyszerű, már bocsesz! Csak bele kell jönni! Én vagy 8x végigvittem...
2011. szept. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, az első pályánál megáll a tüske a végénél, ezt kell tudni!
2011. szept. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na, már 9x vittem végig! :D A vége a legjobb!
2011. szept. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolso, az hogy te a Shift 2-t nem jatszottad az tuti mivel meg felepiteset se ismered. Ez nem regi NFS ahol vegig lehet vinni valamit mint az Underground 2-ben vagy Most Wantedban. Itt ujralehet jatszani versenyeket, de nincs linearis progresszio (igen megnyilnak uj eventek de azok utana nem zarnak be es story sincs hala az egnek), ergo ha 8X vitted volna vegig akkor se tudnad (ha csak nem jegyzetelsz). De mindegy, hagyjuk. A kerdezonek, a jatek azert nehez mivel a fizikai model nincs rendesen megtervezve es az autok sulya nincs jol beleepitve a gameplayben. Ebbol kifolyolag meg a legjobban alulkormanyzo Mercedesek is hihetetlenul tulkormanyoznak, mely a palyak legkonnyebb reszet (az egyenesek es enyhe kanyarok) a legnehezebbe teszi. Valamennyire ezt lehet finomitani, de a jatek tervezes szempontjabol fenyevekre van a Forza-tol, GT-tol, vagy a GTR evolution-tol.
2011. szept. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!