Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki leírni az alapokat? A...

Valaki leírni az alapokat? A muonile játéknak

Figyelt kérdés
+1 wing készítés hogy kell optot rakni? cserélni tárgyat csinálni olyan szettet ami más más színárnyalatok futnak végig a vértem meg a teljes szetten! hogy kell +10fegyot csinálni hol érdemes 380 fejlődni(mijen cuccokkal) öszevéve mindent mert lenéznek hogy kezdő vok! :)
2011. aug. 25. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Az ottani fórumra szinte minden le van írva, amit a kérdeztél (1-2-3-as szintű wing készítés, +13-ig szett és fegyver felhúzás, stb.).

Az egyetlen, ami (nagy valószínűséggel) nincs leírva, az az, hogy lehet fejlődni. Azt ki kell tapasztalni.

2011. aug. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ja, és: [Grammar Nazi] Nem "mijen", hanem miLYen, nem "vok" (ami egy étel), hanem vagyok. [/Grammar Nazi]

;)

2011. aug. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

+os cuccokat soul-lal, majd bless-szel tudsz felvinni.

Bár én ajánlom, hogy hagyd abba ezt a játékot, nekem nagyon sok időt pazarolt az életemből, nem érte meg. Ha tudsz angolul, akkor a dragon's nest vagy a runes of magor sokkal jobb lenne neked ;)

Bár én nem igazán MMO-zom, én tényleg meguntam a MU-t, mert az egész csak abból áll, hogy szörnyeket ölsz. És ne, ne menj Metin2-re se :D

Tudom, bocs, nem a kérdésre válaszoltam, dehátna.

2011. aug. 26. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi am téleg elég kaka nemjátszok már rajta! :)
2011. aug. 26. 08:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!