Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Borderlands-t nehéz végigvin...

A Borderlands-t nehéz végigvinni egyedül?

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 10:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
dehogy, egyedul is lehet jatszani.
2011. aug. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Több ilyen kérdés ne legyen, a mai játékok olyan szintre le vannak butítva, hogy egy papucsállatka is végig tudja tolni.

Van pár kivétel, pl. Demon's Soul ami talán az évtized legnehezebb játéka, de az ilyenek ritkák.

2011. aug. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én 1 haverommal játszottam ki Co-Op ban, Minden Dlc-jével eggyütt :D
2011. aug. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én is a DLC-kkel tolom majd, csak egyedül, mer' nem akarom, h felszedjék előlem az összes jó fegyvert.
2011. aug. 30. 16:21
 5/11 anonim válasza:

Simán végig lehet, csak elég uncsi...

Mi hárman játsszuk a férjemmel, és egy barátunkkal.

Megy közben a teamspeak, és még sosem vesztünk össze fegyveren. :) Főleg ha különböző karakterekkel vagytok.

Persze random emberekkel én sem tolnám. Nincs egy haverod, aki tud veled rendszeresen játszani?

Viszont PC-n elég szarul van összerakva a játék... sokszor nem hajlandó menteni, csak ha ki-be lépegetünk az elején. Meg előfordul, hogy valakinek azt mondja, hogy nincs meg egy quest, amit együtt csináltunk. Na olyankor szívás van, be kell menni egyedül pótolni a lemaradást.

2011. aug. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Na ez az, nekem nincs egy PS3-as haverom se, akivel tolhatnám.
2011. aug. 31. 16:35
 7/11 A kérdező kommentje:
És melyik karakterrel érdemes először játszani?
2011. szept. 3. 09:37
 8/11 anonim ***** válasza:
a katona konnyu, le tud rakni 1 telepitett gepfegyvert, vagy a mesterlovesz, ha teljesen upgradeled a madarat
2011. szept. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én is ezek közül valamelyikre gondoltam.
2011. szept. 4. 16:14
 10/11 anonim válasza:

(Ez voltam: A válasz megírásának időpontja: 08-30 22:10)


Én Lilith-el vagyok, simán világgá szaladok, ha gáz van :P

Nemsokára kivégezzük a játékot (2nd playthrough + DLC-k). Következőnek Sniper leszek. Amúgy is Mordecai a kedvencem. Nehezen tudnám beleélni magam a nagydarab fickók helyébe :P


A PS3-mal nekünk is az a bajunk, h nem nagyon van az ismerősöknek. Viszont ha minden jól megy, karácsonyra lesz kettő a háznál. Resident Evil Operation Raccoon City nem vonz? Ahhoz fog még kelleni emberke nekünk is :)

Nézz utána, és ha gondolod írj privit.


Btw: Nem lehet itt beállítani, hogy kapjak értesítést, ha új válasz jön arra, amit megválaszoltam? Mint látod, nem gyakran böngészem végig a dolgokat :)


25L

2011. okt. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!