Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A mount and blade warband...

A mount and blade warband ban, hogy kell vazallusokat felvenni?

Figyelt kérdés
Mar 3 erdekcsoport megszunt es Valdym herceghez eskudtem fel adtam neki par varat meg minden,de akarhanyszor valakit az o oldara akarok allitani visszautasitanak...es hogyan segitsek neki,hogy foglalja el a vaegir tront?Tobbszor is legyoztuk Yaroglek kiralyt,de semmi.Mit csinaljak,hogy o legyen a vaegirek vezere?
2011. aug. 24. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
elöször is ne legyél senkinek a vazallusa, mert msot az vagy, aztán amikor senki sem parancsol neked foglalj el egy helységet, a birodalmad elnevezed valaminek, aztán a companionok akik nálad vannak azokkal beszélsz és megkérdezed hogy érdekelné e őt a föld birtoklás, és akk adsz neki egy települést vagy várat vagy valamit, aztán a térképen fog szaladgálni mnt a te vazalussod.
2011. aug. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
koszi ;D,mar felmontam Valdymnal egy csomo varam meg varosom lett oda,most azt akaraom hogy eggyesitem Swadiat meg a rhodok okat es Vaegir meg Rhodok-ok lesznek...mi lesz ha mindent elfoglalok??? vege a jateknak,akkor minden vazallus az en oldalamra all? de akkor mar nem fog tamadni senki max zsivanyok
2011. aug. 25. 07:46
 3/4 anonim ***** válasza:
bár a mentésem eltünt de anno én egész svadiát elfoglaltam + vaegirokat, nordok fele is megvolt, és még azokat a lilákat, ahol halmar van, utána meg sarranid sultanate tól is foglalgattam. egyesíteni nem tudod őket, ami svadiai falu volt az továbbra is svadiai egységeket fog adni, és így tovább, te pl célszerű nem nord egységekkel menni nord ellen, mert nagyon kicsi lesz a moráljuk, és lelépnek tőled.
2011. aug. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 hunika99 válasza:
Pontosan kiket s hol s mikor kell megkerdezni ??
2012. szept. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!