Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Vélemények az assassin's...

Vélemények az assassin's creed széria MÁSODIK RÉSZÉRŐL?

Figyelt kérdés
én ma játszottam végig.szerintem naon fasza lett.a grafika is játékélmény,változatos küldik nem csak a gyilkolás mint az 1 részben.FIGYELEM!AKI NEM JÁTSZOTTA VÉGIG NE OLVASSON TOVÁBB MERT SPOILER!meg da vinci fegyverei,a kódexek meg a gyilkosok sírjai és altair pajzsának a feloldása az naon tuti volt.most akarom a brotherhoodot kijátszani de nem biztos hogy sikerül ugyanis nem akar menteni a játék pedig eredeti.esetleg van valami ötletetek?először a véleményt írjátok és után az ötleteteket ha van.
2011. aug. 23. 09:52
 1/5 A kérdező kommentje:
jaj meg még az is naon ott volt mikor a végén a stáblistánál még kellett harcolni na azon meglepődtem nagyon.meg ezen a nyáron 2 assassin's creedet is végigjátszottam.na jó az 1-et úgy hogy azt megvettem már decemberben csak elakadtam benne és most augusztus elején tudtam meg hogy hogy is kell végigvinni
2011. aug. 23. 10:19
 2/5 anonim ***** válasza:
azt hogy nem tudom kiírni mert régi flash van az xboxomban
2011. aug. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
sajnos nem értek xboxhoz úgyhogy nem tudok segíteni.más vélemények?
2011. aug. 27. 18:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Az első egy kicsit gyenge de azé' szeressük, a kettő atomzsírkirály, a Brotherhood lélegzetelállító(mind a single, mind a multi), és a Revelations-nak csak most kezdtem neki, de a továbbiakban is überfaszaagyeldobós játékra számítok.(Már az első pár perc alapján az.)Huhh...röviden ennyi. Ajánlom az összes részt. Sajna ötletem nincs. :(
2011. nov. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hú látom,jó régi kérdés :D.am nyugi már minden rendben van kijátszottam a brotherhoodot is valóban nagyon zsír az is.a revelattions lesz a legjobb én sztem remélem nem hoz csalódást
2011. nov. 20. 16:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!