Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem indul a left4dead2?

Miért nem indul a left4dead2?

Figyelt kérdés
eredeti a játék steam is van hozzá. De amikor elakarom indítani kiírja hogy l4d2 előkészítése... aztán megint kiírja, hogy left 4 dead 2 telepítése... 1% majd azt írja hogy hiba a telepítés megszakadt vagy valami ilyesmi és ad egy linket ami nem képes bejönni akárhányszor nyitom meg. Mit csináljak!?
2011. aug. 22. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
írjá szuportba
2011. aug. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha dvd-s verziód van, regisztráld a játék kulcsot és a steam-en, és netten keresztül próbáld meg telepíteni.

De az is lehet, hogy maga a steam program nem megy rendesen.

2011. aug. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy dvd-s verzió? amúgy régebben ment nekem a játék steambe bejelentkeztem és azon keresztül indítottam el. de most hogy lefrissítettem a játékot az utolsó frissítésem óta nem megy ami tegnap volt.(Tehát tegnap frissítettem)
2011. aug. 23. 16:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Hopp így már más a leányzó fekvése!!!


látod lemaradt egy aprócska de fontos információ :/


Nekem ugyan ez volt a problémám volt a frissítés után nem akart elindulni a játék. (l4d 2)

Vagyis elindult de a játékba belépve 1 másodperc után kifagyott.


Letöröltem, és steam-en keresztül újra telepítettem.

5-órába telt mire feltelepült de megoldotta a problémámat.

A játék akadálytalan futott.

2011. aug. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!