Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3ban hol lehet uj varost...

Sims 3ban hol lehet uj varost letrehozni?

Figyelt kérdés

mert nekem csak a sunset valley van, es nem tudok letrehozni uj varost, mint a kettoben, sot meg csak uj telket se tudok epiteni. miert van ez, vagy csak en vagyok olyan hulye hogy nem latom ?

letoltott verzio, nem cds de minden mukodik porfektul.

bocs az ekezetekert


2011. aug. 21. 17:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Új várost nem tudsz csinálni magadtól,csak ha megvan a Világteremtő eszköz.Viszont ha vannak más kiegészítőid,vagy töltesz le akkor lesz új városod.Pl.a Leszáll az éj városa Bridgeport [link] vagy az Állomállások városa Twinbrooke [link]

Egyéb városok amikről tudok az Riverview

és Barnacle Bay [link]

Új telket pedig úgy tudsz építeni,hogy előhívod azt a panelt ahol a beállítások is vannak,azt hiszem bal alsó sarok és ott van olyan hogy város szerkesztése.Ugyanúgy balra lesz egy ikon hogy házakat ledózerolhatsz és telkeket,meg egy másik ikon,amivel beállíthatod,hogy milyen nagy telket akarsz csinálni.Ha kész a telek,akkor beállíthatod hogy magán telek lesz vagy közösségi.

Remélem azért tudtam segíteni.

2011. aug. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!