Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xboxra kiírtam az assasins...

Xboxra kiírtam az assasins creed 2-t és egyik missziónál kiírta h olvashatatlan lemez, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Addig minden jól ment, a lemez nem verbatim, intenso, de eddig még nem volt gondom vele. a játékot most is elinditsa csak mikor kéne kezdeni, akkor nem megy :( leonardoval kéne mennyek a hegyekbe és mient kezdeném el missziot, kiírja h olvashatatlan lemez, tisztitsam meg v inditsam ujra a boxot, mindkettőt megtettem de nem megy, pedig egy karc sincs a lemezen. Azon gondolkozom h írjam ki újra, vajon fog menni, v ne? előre is kössz a válaszokat, szépnapot!
2011. aug. 20. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem megsérült a lemez valahol
2011. aug. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem is az a gond mert szivesen újraírnám csak menjen :) ja és lehet az a baj h szabadon hagytam az ágyra letéve a dvd-t?
2011. aug. 20. 12:37
 3/5 anonim ***** válasza:
szemüvegtörlö kendövel töröld át!
2011. aug. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Xbox360 játékokat csak és kizárólag Verbatim + R DL lemezre szabad írni,a minőség miatt és kizárólag 2x sebességgel az olvashatóság miatt és imgBurn-el kell ki írni az írás hibás szektorok elkerülése érdekében...Ha más márkára írod más sebességgel,haza fogod vágni az olvasó fejet,és ha valami gagyi író programmal akkor olvasási hiba lesz belőle,a lemez márkájától és az írási sebességtől függetlenül.
2011. aug. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kössz a válaszokat... má nem azé de ez hülyeség hogy hazavágja az olvasófejet, utánaolvasgattam de legtöbben azt mondják h nem így van és amelyik játéknak nekikezdek azt feltelepítem, ugyhogy nem is sokat pörgeti :P
2011. aug. 21. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!