Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a jobb? Dirt 3 vagy GT5?

Melyik a jobb? Dirt 3 vagy GT5?

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 23:52
 1/1 anonim válasza:

Dirt 3:jó játék, szép törésmodellel, arcade irányitással. Az autók fizikáján kicsit lehetett volna még egy kicsit finomítani. Összeségében az autók jók, és a pályák sem mondhatók rossznak.


GT5: A GT5 sokkal realisztikusabb, és a pályák remekül ki vannak dolgozva, ráadásul több mint 1000 autó van benne, bár ennek 80%-a csak standard azaz nincs belső nézete. Versenyezhetünk benne sima, verseny, Nascar, és WRC autókkal (bár a WRC autók száma 4-5 a többi rally autó meg standard sz.r). A játékélmnénye jó, de egy idő után monotonná válik a játék. A törésmodellről meg annyit, hogy rossz, még 40-es szinten (amihez 2 db 24-órás versenyt is végig kell vinni) is.

Én azt mondom ha rally akkor Dirt 3, ha pályaversenyzés akkor GT5. Viszont ha van net a gépen akkor mindenképen a GT5, mert folyamatosan jönnek frissítések (ez tartalmaz versenyeket, melyeken versenyruhákat, sisakokat, és ezeken a versenyeken sok játékban használható pénzt is nyerhetünk).

Magamról annyit, hogy a Dirt 3-at félig, a GT5-öt viszont 100%-ra végigvittem, mindent aranyra megcsináltam.

2011. szept. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!