Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen multiplayeros játékokat...

Milyen multiplayeros játékokat ismertek, amiket online is le lehet tölteni és ugy is megy?

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 16:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A 17:00-ás leírta.
2011. aug. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
a MW2 multiplayere :/ peedig azt nem lett voln rosz játszani maradok az előtelevő battlefieldesnél :) még ha tudtok nyugodtan lehet autos osztottképernyősőket is mondani:) Crassh Time 2,és a Toca 3 megvan ami osztott képernyős:)
2011. aug. 25. 08:35
 13/16 anonim ***** válasza:

17:47

És szerinted az hogy letöltöd a játékot,nem illegális?Amúgy mert balf@sz vagy megcsinálni ezért nem kell leszarozni.Én még a bétát teszteltem és az is tökéletesen futott egy két hibával.Beszéltem a fejlesztőkkel és kijavították ennyi.Azóta meg nézd már meg hova fejlődött.

2011. aug. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Egyébként:

Counter Strike Source

(css.setti.info vagy aviara.ro)

COD 4 (ez megy xfire vel de ugye le kell hozzá töltened)

esetleg hogyha érdekelnek a régebbi jófajta fps ek akkor quakelive.com (itt csak egy kisebb filet kell letöltened és ott vannak az oldalon a szerverek, természetesen regelni is kell)

Battelfield egy pár része ezt csak megtalálod hogy melyikek.

MMORPG ből: AION a legjobb (szerintem) de a kolléga felsorolt párat (1. válaszoló)

Dióhéjban ennyi.

De biztosan megtalálod a játékokat itt is:

[link]

2011. aug. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Minecraft, (15 euró megvenni a játékot de le lehet tölteni a tört/cracked verziót is...)

Runescape... Klasszikus 1996-ban volt elöször... azóta sokat változott... nehéz hozzá szokni a kezeléséhez :D

Metin2 PayToPlay feeling.. gagyi

MINECRAFT 4EVER!

2011. aug. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
és autos osztotképernyősököt tudtok?
2011. aug. 25. 12:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!