Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem indul a Witcher?

Miért nem indul a Witcher?

Figyelt kérdés

Kaptam laptopot, első dolgom volt fölrakni a Witcher 1. részét, viszont a játék nem akar elindulni, és még egy hibaüzenetet is sajnál rám. Egészen egyszerűen nem nyitja meg az exe-t. Már patcheltem, próbáltam kompatibilis módban elindítani, de semmi. A játék eredeti és az Enchanted Edition van meg.

A rendszerkövetelmények megvannak. Az op. rendszerem Win7, 32 bites.


Valami ötlet?


2011. aug. 18. 01:42
 1/5 anonim válasza:
esetleg az operácios rendszerrel van a baj.vagy hogy mindent feltettél ami a futtatáshoz szükséges
2011. aug. 18. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az Op rendszerrel nem hiszem hogy baj van, és telepítés közben/után felajánlja a telepítő, hogy telepíti a szükséges programokat. Lehet hogy azt nem szereti a játék, hogy laptopra lett telepítve (eredetileg nem játékra találták ki a laptopokat, bár ma már...). Telepről vagy hálózati áramról próbáltad? Mert ha csak telepről, akkor lehet hogy az Op rendszer "szabotálja" az indítást (elméletileg van ilyen beállítás).
2011. aug. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hálózati áramról próbáltam.
2011. aug. 18. 12:49
 4/5 anonim ***** válasza:
lehet az operációs rendszer az ilyen ultra szuper hiper hopper kiadásokból nekem nagyon sok játékom nem megy win7 en pl olyan gold packom még nem volt ami ment win7 en ezért csináltam két particiót egy win7 et meg egy xp-t én a te helyedben megpróbálkoznék két parcióval nagyon sok ideg bajtól megóvnád magad .
2011. aug. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösz, én is azt hiszem, hogy ez lesz a legjobb megoldás.
2011. aug. 21. 00:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!