Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi lehet ez a játék (talán...

Mi lehet ez a játék (talán kaland fps)?

Figyelt kérdés
Nem tudom már mikor játszottam vele, pontosabban csak a demo-jával, de leírok egy részt belőle amire emlékszem, hátha valakinek beugrik. Szóval egy sikátor szerűségnél kijutottam valami utcára(városrészre) és ott volt egy olyan rész, hogy vagy egyenesen mehettem le egy lépcsőn és tovább az utcán, vagy ha nemmegyek le a lépcsőn, akkor elkanyarodik az "utca", de egyik oldalán korlát van ahonnan ha ferdén előre/lefelé nézek akkor látom azt az "utcát" amin akkor megyek ha lemegyek a lépcsőn. Semmi ellenfél nemvolt itt, és úgy emlékszem hogy valamiféle fps kalandjáték volt, szóval nem az volt a lényeg, hogy öljek, inkább mászkáltam(legalábbis a demoban ami volt az ilyen volt) de fps nézetben.
2011. aug. 17. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Mirror's Edge?
2011. aug. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
neeem, azt tom melyik és annál régebbi :P
2011. aug. 18. 21:24
 3/7 A kérdező kommentje:
így hirtelen ahogy eszembe jut, kicsit steampunkos beütése van a hely kinézetének, nem steampunk, csak olyasmi beütése van :D
2011. aug. 18. 21:25
 4/7 anonim válasza:
Ha Steampunkos engem is érdekelne:D
2013. jan. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Talán a Thief valamelyik része
2013. márc. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
annak utánanézek, mert játszottam velük, de nem emlékszem már :D
2013. márc. 31. 23:06
 7/7 A kérdező kommentje:

néztem a végigjátszást, sajna nem ez az :(

emlékeim szerint egy csaj volt a főszereplő benne, egy haver aszondta, szerinte a the longest journey lesz az, de azt még nem néztem meg, ha meglestem írom a fejleményt :)

2013. ápr. 1. 14:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!