Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Codemasters F1 mod rFactorba?

Codemasters F1 mod rFactorba?

Figyelt kérdés

a kérdés előzményei:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__2..


Szeretnék úgy játszani, hogy élethű legyen a grafika is, és maga a verseny is. A mod megoldás lenne erre?


2011. aug. 17. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:
sajnos nem ,a grafika miatt jobb a codemaster de az összes többi miatt az rfactor jobb,de nem lehetséges ezt amíg meg nem csinálja valaki.
2011. aug. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

és egy ilyenhez mennyire kell érteni?

nyilván nem egyszerű, de én most kezdek tanulni programozni, van időm és kedvem ilyesmit csinálni.

azért persze sokat kell hozzá gyakorolni, meg minden...

de végülis már megvan a grafika is, csak "ötvözni" kell az rFactorral.

jól mondom?

2011. aug. 21. 13:20
 3/5 anonim ***** válasza:
így valahogy a képfájlokat kell berakni vagyis ehhez már nem nagyon értek:D, de nem lehet egyszerű ha még senkinek nem sikerült :D
2011. nov. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

a texturákat, de ehhez szerintem át is kéne írni valamilyen szinten a cuccot, meg minden egyes texturát áttenni nem könnyű.


na de közben megjelent az F1 2011, ami elvileg már valósághű. mit gondoltok, ez már tényleg rendes F1-élményt ad?

2011. nov. 11. 17:03
 5/5 anonim ***** válasza:
ha f1 élményt nem is, de sokkal másabb az irányítás és tényleg jobb lett szerintem sokkal, az irányítás a drs a KERS, grafikai valamilyen szinten (nem az a sötét)
2011. nov. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!