Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 -ban hogyan tudom...

Sims 3 -ban hogyan tudom lejjebb vinni a pénzem?

Figyelt kérdés
Szóval úgy értem hogy most pl a simemnek 103ezer dollárja van, de szeretnék egy kicsit reálisabb pénzösszeggel játszani :D szóval az lenne a kérdésem hogy tudnám a pénzem úgy 1000$-ra tenni, lehetőleg úgy hogy ne keljen 1000 autót vennem az udvarra
2011. aug. 16. 19:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Írd be a konzolba: "testingCheatsenabled true" ez engedélyez néhány csalást, de nagyon fontos hogy mentés előtt kikel kapcsolni a true helyett "false" írj!

Aztán beírod, hogy "FamilyFunds x" X az értéke a pénznek.

PL: "FamilyFunds ST. 2000" és enter, mindig a vezeték nevet kell írni.


Még a mentéshez:Ha nem kapcsolod ki akkor érdekes problémák jönnek elő a játékban mondjuk elkezd recsegni a hang és ha kilépsz akkorse hagyja abba, csak ha újra inditod a gépet.

(De van amikor nem recseg ez csak egy példa volt.)

2011. aug. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ÉS annyi pénzed lesz amenyit oda beírsz.
2011. aug. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azt hogy érted hogy "ST"?
2011. aug. 16. 20:26
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez csak úgy írtam találomra, mondjuk ez egy vezeték név, na ezt kell oda írni.
2011. aug. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Vagyis a családod nevét.
2011. aug. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
oké. Köszi szépen :)
2011. aug. 16. 20:29
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát nem nagyon megy :S Álomállások meg az Éjszakai élet van fent pluszban kiegészítőként. lehet hogy ezért nem megy?
2011. aug. 16. 20:36
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem az összes fent van és működik, mit ír ki és mit írtál be? Hát, ha tudok segíteni még valamit.
2011. aug. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

A cheats enable az még megy normálisan. familyFunds Brandt(vezetékneve) 1000

ezt beírom. ezt is elfogadja mert a cheat ablak nem ugrik lejjebb, de viszont a pénzem ugyan úgy nagyon sok

2011. aug. 16. 21:08
 10/12 anonim ***** válasza:

Fontos, hogy legyél a házadba vagy vonszóld haza az ősszet simet. És úgy próbáld vagy pedig telepíts az összes kiegészítőt a javításokkal eggyütt, ha ez se jó akkor feladom.

Nekem működik.

2011. aug. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!