Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PS3-ra kaptam egy játékot....

PS3-ra kaptam egy játékot. COD: Modern Warfare 2 mennyire jó?

Figyelt kérdés
nem játszottam még vele tudnátok tapasztalatokat mondani róla. Mivel csak holnap kapom meg
2011. aug. 15. 12:56
 1/5 szakalt ***** válasza:

Hááááááát...

Nem rossz játék, csak túl van értékelve.

Olyasmi játék mint a Counter Strike PC-n.

A grafika az nem rossz. A singleplayer sem annyira.

A multival már azért vannak problémák. Nevetségesen pontosan lősz, rohantul gyorsan futsz/késelsz/tárazol.

Van egy-két nagyon idegesítő dolog benne pl: Magic bullet(átmegy a falon a golyó), teleportáló késelések, és a komolyabb játékosoknak sokkal jobb cuccaik/fegyvereik vannak ezért már alapból fölénnyel kezdenek.

2011. aug. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
szakadt : még jó hogy más fegyvere i vannak mint neked b+ mert abba levelek vannak és az sokall jobb mint a css be mert abba nincs semmi izgalmas ugyan azok a fegyók stb..
2011. aug. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 szakalt ***** válasza:

Ne b+olj csak azért mert megsértettem a kis sz@ros játékodat. Én leírtam a tényeket. De ha nagyon akarod akkor meg is indokolom miért van igazam. A level system az azért szutyok mert ott van egy kezdő játékos és kevesebb esélye van azok ellen akik büdös kockák és a képük ott rohad meg a konzol előtt, míg a CS-ben a kör elején mindenki egyenlő és az dönti el hogy kinek lesz jobb fegyvere aki jobban játszik az előző körben. Skill > elpazarolt hónapok az életedből.


csókolom

2011. aug. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
jó oké, de akkor is azt írtad hogy "rohantul gyorsan futsz/késelsz/tárazol" ez a Sleight of Hand de hogy ha neked ez nincs behozva akk lassan fog tárazni késelni stb. meg a másik átmegy a golyó a falon ??! a csébe talán nem megy át ?! falon át meg az direkt van úgy csinálva mint élőbe mert ott is átmegy a golyó a falon jó fakapun meg ilyenek . na mind1
2011. nov. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
és még valami azt írtad hogy : " ott van egy kezdő játékos és kevesebb esélye van azok ellen akik büdös kockák és a képük ott rohad meg a konzol előtt" a css-be nem, ott is m1 hogy milyen fegyverrel mész ha az ellenfél ügyesebb és jobban játszik
2012. márc. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!