Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hammer mt2 hiba:S Micsináljak...

Hammer mt2 hiba:S Micsináljak hogy normálisan menjen?

Figyelt kérdés
Elindítom,de kb fél perc mulva ledob azzal az indokkal az mc.exe működése leállt...Micsináljak????HELP
2011. aug. 15. 08:27
 1/2 anonim válasza:

Amugy van olyan, hogy magyar HammerMt2?? mert én csak ien RO-nyelven találtam vagy miet...

És ot regiztem...

Be akarok lépni adatokkal és azt irja ki ,hogy "Server Indisponibil" ez miért van??? am sztem ha ugyan ez van neked is mind nekem ez a RO-nyelves ak sztem az a baj, hogy van a "mc txt" fájl és át kelene irnod ami bene van adat, hogy hammerm2.com KÉRLEK IDE IRJ MINÉL ELÖBBBB FONTOS!!!!!!!!!!!

2011. nov. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ricsi :D válasza:
én be sem tudok lépni mert hib a szerverkapcsolatbat ír magyarra úgy lehet meg csinálni h az oldalról eltöltöd a: languages pack-et ott ahol a klienset is le lehet tölteni ott van alatta be kell másolni és a pack mappába és felülír, és ha elindítod akkor magyar lesz ....(:
2012. ápr. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!