Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A jedi academy multiplayer PC...

A jedi academy multiplayer PC játékban, miért nem enged egyetlen szerveren se játszani? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nem tudok felmenni egyetlen serverre sem, amikor rákattintok egy serverre, vagy bese jön a játék, ha be se jön, akkor a serverre lépés elött ezt írja ki nekem: "hiba: couldm't load maps/tricarena.bsp" ha felengd a server, akkor néhány perc mulva kiléptet, és az alábbi két hiba valamiejikét írja ki nekem: "hiba: cl_parseservermessage: illegible server message" vagy ezt a hibát: "hiba: c_Lparsepacketentities: end of massage" nem tudom hogy miért írja ki nekem ezt? fogalmam sincsen, régebben engette hogy felmenjek játszani a serverre, és egyetlen egyszersem léptetett ki. KB úgy 3 hónapja ál fenn ez a hiba, és 3 hónapja egyetlen egyszer sem tudtam játszani egyetlen serveren sem, örülnék ha valaki megmondaná hogy hogy tudok felmenni, vagy miért nem enged fel a serverre játszani? thx előre is

ja ezt a kérdést már másodjára írom ki, mi van, senkinek sincsen ijen problémája?

Már a tudakozót is felhívtam ez ügyben, de inkább nem mondom hogy mit montak, de azok se segítettek, fórumokat is nyitottam, abba se ír senki, LÉGYSZIVES ÍRJA MÁR LE VKI HOGY MIÉRT NEM ENGED JÁTSZANI A SZERVEREN??????!!!!!! Lassan már az elmegyógyintézetben leszek, mer a falat már szétvertem félig, és a szomszédok a rendőröket akarták már rám hívni a multkor amikor üvöltöttem meg vertem szét a falat, és nem szeretném hogy e játék miatt ez megtörténne mégegyszer, ugyhogy hálás köszönet lenne annak aki megmondaná hogy miért nem tudok játszani jk3 multiplayert!!!!! ha vki nem mondja meg tényleg az idegosztályon leszek elobb-utóbb, de inkább elöbb, mint utóbb! VALAKI SEGÍTSEN MÁR!!! NEM IGAZ HOGY SENKISEM KAP IJEN HIBAÜZENETET!!!!!!!!!!!!!!!!!!


2011. aug. 14. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
én letöltöttem a knights of the force kiegészítőt és azzal működött
2011. aug. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ok megnézem...
2011. aug. 15. 17:45
 3/3 A kérdező kommentje:
thx most kezdi tölteni
2011. aug. 15. 17:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!