Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van különbség PS3 Slim és Fat...

Van különbség PS3 Slim és Fat között?

Figyelt kérdés

Mármint teljesítményileg...

Ha van akkor mi ?


2011. aug. 12. 09:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Semmi. A Slim kevesebb áramot zabál, ezért belül kevésbé melegszik fel, ennyivel jobb.
2011. aug. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hardverileg ugyanaz, máshogy gyártják, így kevesebb áramot eszik, nem melegszik túl, ezért inkább a Slimet ajánlom, ha épp vásárlás előtt állsz. :) A másik ok az érintőgomb. A Faten érintőgombok vannak, amik sokkal könnyebben elromlanak, mint a Slim normál nyomógombjai, bár nem fontos nyomkodni... Hülyeség lenne két más teljesítményű konzolt kiadni "egy" néven, sokan nem játszhatnák azt, amit a másik igen. Ha így lenne, akkor inkább PS3 és PS3.5 lenne a neve. :P
2011. aug. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ma már Slim ajánlottabb, de játék szempontjából semmi különbség.

Fat-ben több az USB port, a 60 gigás viszi a PS2-es eredeti játékokat (de pont a 60 gigás hal meg legkönnyebben), meg a fatben van egy jó funkció, ha nyomsz egy gombot kifújja a port a szellőzőn keresztül, de ez nem akkora extra.

2011. aug. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A nagy büdös lósz.art nyomja ki. Azt mindegyik PS3-n meg lehet csinálni, de csak elkúrja idővel a konzolt, azt meg nem tudni, hogy mire jó (dehogynem... továbbra is elkúrni a PS-t). Porszívó a hátuljához, és kiszippantani a mocskot belőle! Ez van a használati utasításban is. :)
2011. aug. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Akkor csak elméletben fújja ki?

Mert láttam már videót, ahogy fújt valamit, de akkor lehet túl gyenge a fújóereje.

Mindegy, én is porszívózni szoktam, de nem tudom számít-e bármit is.

2011. aug. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Elméletben sem fújja ki. :D Arra gondolsz, mikor hallod, ahogy elkezd zúgni a venti, mint állat, nem? Az nem tesz semmi jót. :D
2011. aug. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, még régen láttam youtube videót, ahol a kis megszakítót vagy mit le kell kapcsolni a PS3 hátulján, és akkor a videó alapján kifújja a port.

Viszont ahogy most kerestem azt a videót nem találtam meg, de egy hasonlót igen, ahol írták is, hogy nem tesz neki jót.

2011. aug. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Belinkelnéd azt a videót?
2011. aug. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem régen ezt láthattam:

http://www.youtube.com/watch?v=bN4ZcgLagTw&feature=related


De utánanéztem, és tényleg nem tesz jót neki, és semmi port sem fúj ki, csak még többet szív be :D

2011. aug. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Köszi.
2011. aug. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!