Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » COD6 hoz adnátok tippeket?...

COD6 hoz adnátok tippeket? (multi)

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok és nem igazán megy a játék.
2011. aug. 10. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:

1. dolog az legyen, hogy csinálj privát meccset, majd járd be a pályákat. Ha már ismered őket, akkor próbálgad végig a fegyvereket, hogy melyik számodra a legjobb. Szerintem pl. ez az egyik legjobb create a class kombináció a játékban:


UMP45 silencer

Spas 12 extended mags, amíg az nincs meg, addig nem kell rá semmi


Semtex

Stun grenade

Marathon

Stopping power

Ninja, amíg nincs, addig commando vagy steady aim



ez nekem nagyon jól bevált, amikor kezdő voltam

A killstreakjeid legyenek UAV, Counter UAV/care package, és predator

Mivel ebben a játékban nagyon erősek a fegyverek, a legkönyebb mód, hogy jól teljesíts, a "campelés", de nem az a campelés, amikor a sarokban ülsz és vársz, hogy elédfussanak, hanem az, amikor egy bizonyos területet (pl egy nagyobb házat) védsz, és abban futkosol, és "őrzöd". Ezt persze gyakorolni kell, de egy idő után már nagyon jó leszel. Utána válthatsz killstreakeket egyre magasabbra.


Még 1 tipp: Állítsd át a Controls -> Actions-nál kapcsold át, hogy folyamatosan nyomni kelljen a jobb gombot ahoz, hogy célozzon.


Remélem, ezzel segítettem valamennyit.

2011. aug. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én mondjuk BF2-őzöm, az régebbi és semmi iylen mint a codban, de azért ötletek:


Haverokkal eleinte 1-2 botok ellen toltuk, azzal kitapasztalod a fegyveret, cuccokat


Utána célszerű egymás elleni kisebb lanparti...mert azzal lehet tanulni.


De igazán belejönni úgyis csak élesben fogsz, mert egy multi ahova bekerülsz a "nagyok" közé, az azért más....még ha kezdő is vagy hamarabb tanulsz élesben, léyeng hogy ne vedd szívedre a kritikákat, stb :D


Meg tapadj a többiekre, ők jó esetben már tudnak 1-2 trükköt a pályákon, bevédhető helyeket....lényeg hogy élesben lehet igazán tanulni.

2011. aug. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!