Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecrafthoz szervert próbálta...

Minecrafthoz szervert próbáltam csinálni MCAdminnal de pirossal ezt írta ki: Ez mi?

Figyelt kérdés

2011.08.10. 9:41:55 [MCAdmin] Something Done Goofed- external IPSystem.Net.WebException: Nem lehet csatlakozni a távoli kiszolgálóhoz. ---> System.Net.Sockets.SocketException: Nem hozható létre kapcsolat, mert a célszámítógép már visszautasította a kapcsolatot 82.98.86.169:443

a következő helyen: System.Net.Sockets.Socket.DoConnect(EndPoint endPointSnapshot, SocketAddress socketAddress)

a következő helyen: System.Net.Sockets.Socket.InternalConnect(EndPoint remoteEP)

a következő helyen: System.Net.ServicePoint.ConnectSocketInternal(Boolean connectFailure, Socket s4, Socket s6, Socket& socket, IPAddress& address, ConnectSocketState state, IAsyncResult asyncResult, Int32 timeout, Exception& exception)

--- Vége a belső kivételek veremkivonatának ---

a következő helyen: System.Net.HttpWebRequest.GetResponse()

a következő helyen: MCAdmin.Program.GetExternalIP()

JAR update applied.

Checking for mod updates...

2011.08.10. 9:41:56 [MCAdmin] Heartbeat fail: !

Update checking done!


2011. aug. 10. 09:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!