Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox 360 slim vagy ps3 slim?

Xbox 360 slim vagy ps3 slim?

Figyelt kérdés
Tudjátok a jövő héten szeretnék venni egy konzolt, de nem tudom melyiket. Régen ps3-mat akartam ,de már nem tudom eldönteni.
2011. aug. 7. 15:08
 1/5 anonim válasza:
sztem inkább X-box, de nekem mind1 h mit veszel :D
2011. aug. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk visszalapozhatnád a többi huszonegymillió ilyen kérdést, mert hetente legalább három alkalommal megkérdezik.


Azt pedig mi nem dönthetjük el, hogy mit vegyél, mert nem ismerünk, fogalmunk sincs mik az igényeid.

2011. aug. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Most így mondjuk meg hogy melyik konzolt vedd meg?Nekem vehetsz egy XBOX 360-at.


Ha legalább írtál volna 1-2 infót hogy milyen típusú játékokat szeretsz akkor segíthetnék de így...

2011. aug. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

PS3 Slim


Holnap már mehetsz is megvenni.

2011. aug. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Boxon fizetős a multi, viszont jobb is rajta, sokkal stabilabb, jobb a felülete és elég komoly támogatása van. Meg több magyar van live-on, mint psn-en. De egyébként tök mindegy melyik konzolt veszed, mindkettő nagyon jó, sok különbség nincs köztük. Nézd meg az exkluzív címeket, az még lehet döntő szempont.
2011. aug. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!