Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Amnesia : The dark Descent...

Amnesia : The dark Descent elakadtam. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Szóval ott tartok hogy végeztem a börtönnel, és ugye olyan helységbe kerültem (nem biztos hogy rögtön a börtön után van, de szerintem utána) ahol ugye nagy hely van, mindenféle csőből jön lefele a víz (egyik csőből olaj) és van egy folyosó jobbra ahol nem nyílik az ajtó meg mérgező gáz van.


Ugye a lényeg az hogy van 2 híd amit le kell ereszteni fent, az egyik le is jön. Átmentem rajta, abba a csatornás helységbe minden csapot eltekertem ez oké. Átmegyek a másik helységbe aminek az ajtaja mellett van ugye a 2 híd lehúzó karja. Abban a helységben is beindítottam mind2 olyan fúrószerű gépet, helyére raktam a csöveket, meg feltekertem a rögtön az elején lévő zsákszerű vastömböket a láncon. (Az már mellékes hogy az egyik helységben azok a láncos tömbök mindíg visszamennek az eredeti helyükre nem tudok velük mit csinálni)


Kimentem, a második híd le is jött, de csak FÉLIG. Úgy meg nem lehet rámenni. Mit csináltam rosszul? Végignéztem újra hogy nem hagytam-e ki valami kart vagy tekerőt de nem. Próbáltam azokat a láncos vastömböket is hogy feltekerem (nem egyből megy vissza) és gyors kifutok. De úgysem jó.


Először azt hittem hogy be kell a kart olajozni, viszont az üres üveget nem engedte megtölteni mert "no more oil needed".


Mit csináltam rosszul? Valaki nem tud segíteni hogy mit is kéne (még) csinálni?:S


2011. aug. 7. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Ott tartasz ahol le kell ereszteni a létrát fel kell menni rajta aztán be az ajtón? Ilyen víztározó szerűségben?
2011. aug. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A trükk: elkezded visszatekerni a leengedett hidat és gyorsan felugrasz rá. Ha már elég magasan van akkor már át tudsz ugrani a másikra (ami erre leszakad, de nem lesz bajod), ezután bemész az ajtón és kis keresgélés után találsz egy (emberi) hullát. rakj össze egy fecskendőt a talált dolgokból, fúrd ki a fejét majd vegyél a tővel. ha ez is megvan oltsd be magad és rejtőzz el az egyik mellékszobában mert hamar rád töri az ajtót Alekosz. Az injekciótól immúnissá válsz a gázra.
2011. aug. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

mit szaroztok?

ledobod egy kővel és lejön.. nem volt extra feladat.

2012. márc. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!