Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy kell a Star Wars Battlefr...

Kovács Gábor Roland kérdése:

Hogy kell a Star Wars Battlefront 2-höz pályát készíteni? Nekem megvan a Mod Tools hozzá de nem tudom hogy kell pályát készíteni.

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 18:43
 1/3 hejj ***** válasza:
miket töltöttél le? és mit hova pakoltál pontosan? és csak új pályákat, vagy új hősöket, lényeket is kaptál?(eredeti játékom van) ha sikerült csinálnod valmit szólj nekem is :D
2012. jan. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Új hősöket is szeretnék hozzáadni, nekem nem az eredeti game van meg mert valami okból tönkre ment az eredeti DVD pedig nem volt karcos, semmi baja nem volt idáig, láttam videókat amibe tök új fegyvereket tettek be a klónoknak vagy a droidoknak vagy új járműveket berakni! Tudnál ebben segíteni nekem?
2012. máj. 26. 08:35
 3/3 A kérdező kommentje:
Mod tools-t töltöttem le és feltelepítettem, Még semmihez se tudok kezdeni mert nem tudom mibe lépjek be hogy el tudjam kezdeni a saját pályáma :/
2012. máj. 26. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!