Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy kell telefonos Sims3-ban...

Hogy kell telefonos Sims3-ban (Java-s) növényeket ültetni?

Figyelt kérdés
előre is köszönöm idióták kíméljenek
2011. aug. 4. 16:06
 1/9 anonim ***** válasza:

régen játszottam már azzal,szal bocs,ha nem pontos a válaszom teljesen,de én úgy emlékszem,hogy valamelyik boltban lehet kapni magokat(írja,hogy pl:potato seeds)a lényeg,ha seeds van mögötte,akkor az a mag.vedd meg és elméletileg el is lehet ültetni a kertedben.

majd még azért énis ellenőrzöm.

2011. aug. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ja és öntözéssel nő ki.
2011. aug. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
a telefonnál kell fejleszteni a házat aszem 1000 szimoleon vagy valahogy így!És kell kann meg ijenek 200 szimóleon vagy így de már elkezdem én is ha szóba jött régen nyomtam telón!
2011. aug. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
utolsó-asszem a házon nem kell fejleszteni.csak vedd meg a magokat,meg valamit még kell venni(vmi kannát vagy ilyesmit)
2011. aug. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm kedves válaszolók a kanna a paradicsommag és az a föld szerű bigyó megvan csak azt nem tudom hova kell ültetnem :S már próbáltam a házon kívüli kertbe is de ott sem ment :S
2011. aug. 4. 17:09
 6/9 anonim válasza:
54%
Nem kell külön rákattintani a magra elször csak simán katt a földre és valami olyasmi lesz kiirva hogy plant és onnan már csak ki kell választani hogy mit akarsz ültetni és kész :)
2011. aug. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
milyen földre a kertbe vagy hová köszi előre is
2011. aug. 4. 18:57
 8/9 anonim válasza:
a ház elé a kertbe
2011. aug. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De ehez a házon kell fejleszteni a telefonná 1000$ de megéri ott lesz kis kert BÍÍÍÍÍRKÁK!
2011. aug. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!