Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi pontosan a különbség a...

Mi pontosan a különbség a "GTA IV" és a "GTA (IV) Episode from Liberty City" között?

Figyelt kérdés
Tudtommal az Episode from Liberty City az egy később kiadott, mint a sima IV, egy új történet, új küldetésekkel. De a játék grafikailag jobb, vagy rosszabb? Nagyobb a gépigénye? Illetve arról is hallottam, hogy vannak grafikai javító patch-ek, amivel jobban lehet állítgatni a videobeállításokat.. Tudna nekem ebben segíteni valaki, hogy hogy is van ez?:) És ezekről hol lehetne utána olvasni? Én nem találtam, nem tudtam hogy keressem. Nekem a sima IV kicsit szaggat (AMD 4600+ (2,4 Ghz és Ati HD 3800 512 MB, jahm és 1 GB DDR2 (800 mhz)) Ezzel a konfiggal hogyan lehetne a legjobb beállítást elérni? Köszönöm a segítséget!
2011. aug. 4. 12:09
 1/8 anonim ***** válasza:

A sima GTA IV és az EFLC között annyi a különbség, hogy utóbbi tartalmazza a két kiegészítést is, ami új főkarakterekkel, új történet (TBoGT, TLad) visz be, de nem az alapjátékban, hanem teljesen külön. Technikailag viszont ugyanaz mint a sima. Ha felteszel minden patch-et, az sokat javít az FPS-en, viszont a graf.-javító patch-ekhez jóval erősebb vas kell, mint az alap gépigény.

Amúgy itt nézz körül: [link]

2011. aug. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.:) Ha jól értelmezem, a patch-ek csak grafikai javítást okoznak?? Ha épp azt szeretném, hogy jobban fusson egy kisebb gépigénnyel, akkor ahhoz milyen patch-et vagy patch-eket kell telepíteni az EPLC-hez?

Köszönöm! Nagyon rendes vagy.

2011. aug. 4. 12:47
 3/8 ZsoltyD ***** válasza:
Az EFLC tartalmazza a játékhoz kiadott 2db DLC-t a The Lost and Damned és a The Ballad of Gay Tony-t amit a GTA IV nélkül is lehet futtatni. A DLC-k új járműveket,játék és multiplayer módot tartalmaznak. A grafikája és a gépigénye nem sokkal különbözik mivel ezis a RAGE ENGINE-t használja. A játékhoz kiadták az 1.1.1.0 és 1.1.2.0 patch-et ami javít egypár dolgot a játékon és jobban tudod futtatni. A játékhoz vannak grafika javító patch-ek is,de ahhoz nagyobb gép kell.
2011. aug. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Bocsánat, még azt szeretném kérdezni, hogy honnan töltsem le a patch-eket, és milyen sorrendben? Hol találom meg a GTAhungary-n?


Köszi

2011. aug. 4. 12:54
 5/8 ZsoltyD ***** válasza:

1.1.1.0 patch: *****


1.1.2.0 patch:

*****


Elsőnek az 1.1.1.0-t ragd fel majd az 1.1.2.0-t. :)+



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. aug. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Annyit tennék hozzá, az EFLC nem DLC (Downloadable content), hanem kiegészítő. Ha nem is túl sok, de azért van köztük különbség :)
2011. aug. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!:)
2011. aug. 4. 19:53
 8/8 ZsoltyD ***** válasza:
Igazából a The Ballad of Gay Tony és a The Lost and Damned DLC volt.Eredetileg az Xbox Live Marketplace-ről lehetett őket külön letölteni 1600 MS pontért.Továbbá 2010. április 16-tól mindkét epizód letölthető PC-re és PS3-ra 20 dolláros áron vagy megvásárolható az Episodes from Liberty City amely tartalmazza a 2 db DLC-t.
2011. aug. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!