Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gates of Andaron Te melyik...

Gates of Andaron Te melyik játékost utálod legjobban a titkos iratokon? :D Én személy szerint Stephenson-t mert egy köcsög hacker :D

Figyelt kérdés
2011. júl. 31. 15:37
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és 61-es titkos:D
2011. júl. 31. 15:43
 2/6 anonim ***** válasza:
lol, néztem erröl a játékrol gameplayt.. hát ritka primivit lehet..amugy mégcsak nemis gates of andaron az eredeti neve ..csak gondolom csorok voltak azt az eredeti nevét nemtudták megtartani ...hátigen WoW 4ever
2011. júl. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom h nem a legjobb játék sokkal jobbal fogok játszani ha kijön, de nem is a játék élményért játszom.Erről ennyit.És nem ez volt a kérdés bunkó!
2011. júl. 31. 16:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Értem.. csak az a baj.. aki nemjácik vele nemtud rá válaszolni .. és mint te is mondtad nem 1 jó játék akkor mért jáccanának vele..??:D
2011. aug. 2. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Wow: jó GoA: jó

Én 10 es iratról Hellcattot 60asról meg hurkaGyurka01-et :PP

2012. jan. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a goa egy gyenge wow utánzal.. olvass utánna.. nem a goa amugy az eredeti neve
2012. jan. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!