Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlefield Bad Campany 2, és...

Battlefield Bad Campany 2, és Vietnam mennyire jó játék?

Figyelt kérdés

A Bf BC2 jó játék?

Esetleg a Bf Vietnam???

Kíváncsi vagyok mi a véleményetek multi és single részekről!


2011. júl. 31. 11:58
 1/7 anonim válasza:
0%

hát azt nem tudom de ha akciójátékra vágysz akkor javaslom menj erre a címre ***** töltsd le (ha nem tudod hogy kell torrentezni először ezt töltsd le [link] aztán telepítsd és ha kész nyisd meg a torrent file-t ami elvileg zöld színű lesz majd aztán indítsd el és várd meg míg lejön) és ha kész, csomagold ki, telepítsd a főappából az EAsetuppal, cseréld ki a Crysis2 exét a bin32 mappában a fairlight mappában lévővel (névnek ugyanannak kell lennie) aztán patcheld az ugyancsak bin32-ben lévő Crysis2 launcherrel

elnézést hogy ilyen szájbarágósan írtam de nem tudhatom hol tartasz ingyenes játékszerzésben :)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. júl. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok eszed lehet első válaszoló. Dugd fel magadnak a warezt, a gagyi Crysis 2-vel együtt.

A BC 2 nagyon jó játék főleg multiban, de a single se rossz.

2011. júl. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Őőő...

Hát sehol, mert csak origim van... Nincs olyan játékom, ami ne lenne eredeti... Csak ilyenben játszom a csalók miatt...

Azért kérdeztem, hogy milyen játékok ezek, mert most belefektetek pár 10ezer forintot!

2011. júl. 31. 13:35
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a 2. válaszolónak! A Crysis első része nekem is megvan origiben de nagyon szar... Nem is szeretném 2-t megvenni!
2011. júl. 31. 13:36
 5/7 anonim ***** válasza:

Bad Company 2 nagyon jó játék, ütős lett a az egyjátékos kampány is, és a multi miatt pedig simán ajánlott vétel.


CD galaxison 2500Ft a pc-s változat, annyiért a hülyének is megéri.


[link]

Itt olvashatsz a vietnam kiegről is.

az kb 3500Ft, de azt mondják megéri, végülis a kettő együtt elég jó vétel sztem.

2011. júl. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Itt én is regelve vok, itt rendeltem meg a cod2-t 5-t és 4-t is!
2011. júl. 31. 14:31
 7/7 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi, akkor a következő tuti a bf2 lesz :)
2011. júl. 31. 14:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!