Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki emlékszik még erre a...

Valaki emlékszik még erre a számítógépes játékra?

Figyelt kérdés
A hupikék törpikékről szólt, és 1 vagy több törppel lehettél, és az volt a cél, hogy kiszabadítsd Törpillát, mert elrabolta Hókuszpók. Imádtam azt a játékot, de sajnos nem találom sehol. Valaki tudja a nevét, meg esetleg, hogy hol lehetne letölteni?
2011. júl. 27. 17:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A Win98 DOS-os? A DOS egy operációs rendszer, még pontosabban Disk Operating System, Lemezkezelő Rendszer, szabados fordításban. A Win 98-nak MS-DOS alapú a bootja, meg néhány egyéb dolog benne, ezért lehet futtatni rajta DOS-os programokat is. Amúgy egy könnyebb, de kevesebb sikerrel kecsegtető megoldás: a programot tessék Win9x módban futtatni, hátha.
2011. júl. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Nekem is nagy szükségem lenne a játékra, esetleg valami fejlemény? Letölteni nem nem lehet vhonnan?
2011. aug. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Én nem hogy letöltési linket, de még bármilyen infót se találok róla:/ Mintha nem is létezne, vagy nem tudom.. :/
2011. aug. 22. 14:15
 14/15 anonim ***** válasza:
Hiába próbáltam XP-vel megnyitni úgy,h átállítom,h 98asként nyissa meg, vagy 95... szóval minden variációt kipróbáltam, de sajnos nem megy... Nemhiába, egy 97es programról van szó...
2011. szept. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Meegvan, és már egyszer ki is játszottam :D

Hupikék Törpikék teletranszporttörp a neve, Ncore-ról le lehet tölteni. És ott le is írják, hogy DOSBox kell hozzá, és akkor megy. :D Imádom ezt a játékot.. :D

2011. okt. 16. 16:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!