Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » 2 kérdés az 576 nevű konzol...

2 kérdés az 576 nevű konzol és számítógépes játékboltról:1. :jó minőségűek-e ott a PC játékok.2. :megkérdezik-e hogy hány éves vagy tehát komolyan veszik-e a játékok korhatárát?

Figyelt kérdés
az 1. azért kérdeztem mert én a Média Marktban veszek PC játékokat mert ott jó minőségűek azt tudom,de vettem a Tescoban is 2 játékot,az egyik akadozott és nem tudtam vele játszani,persze ez lehet a gépnek a hibája(hogy valami nem jó rajta) de a másiknál viszont a telepítése minden hiba,hibaüzenet nélkül megszakadt és nem tudtam felrakni és ez nem hiszem hogy gépi hiba.tehát sztem a Tesco sz@r minőségű.a 2. azért mert a Médiában majdnem megjártam mert kérdezte a pénztáros hogy elmultam-e már 16 éves mert olyan játékot vettem ami 16+ de szerencsére a magaságom miatt elhitte.most az assassin's creed 2-t akarom megvenni,meg a street fighter 4-et gépre és az asassin az 18+ annyi még nem múltam a street fighter 4 az 12+ annyi már elmúltam tehát azzal elengedne de belőlem még azért nem nézhető ki a 18 év csak a 16 és ezért kérdem.ha lehet mihamarabb válaszoljatok mert holnap akarok menni megvenni őket.köszi előre is bárkinek!
2011. júl. 27. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:

1. A PC játékok minősége nem attól függ, hogy hol veszed. Egy Te*cós Black Ops ugyanolyan jó, mint egy CD G*laxisos.

2. Tapasztalataim szerint nem, bár én elmúltam 18, és látszik is rajtam.

2011. júl. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi!de ha lehet olyanok is írjanak akik ott dolgoznak vagy eladók alkalmazottak!
2011. júl. 27. 16:53
 3/5 anonim ***** válasza:
A játék minősége nem az üzlettől függ, amúgy szfehérváron a plázában az 576-ban nem kérdezik meg, az eladó rendes gyerek ha segítség kell, is szólhatsz neki.
2011. júl. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugottan megvehetsz akármilyen játékot.
2011. júl. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi!én nyíregyi vagyok,a korzóban van nálunk az a bolt és ott is rendes az eladó,látszik rajta úgyhogy akkor holnap végre megvhetem és nem kell szenvedni a crackeléssel.az assassin's creedet nem tudtam,a street fightert igen de azért akarom megvenni hogy feloldjam a karaktereket,mert erdeti kell hozzá.köszi mindenkinek a segítséget! :)
2011. júl. 27. 16:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!