Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem tudom letölteni a...

Miért nem tudom letölteni a GTA San Andreast-t?

Figyelt kérdés
Már vagy 1000x próbáltam és vagy invalid torrent file bolt,vagy vmi videót húzott le.Aki tud,légyszives segítsen és küldjön nekem egy linket,ahonnan tuti lehúzza.De torrenttel.Köszi =)
2011. júl. 26. 09:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kéne lopkodni a netről, és akkor nem lenne ilyen probléma. Vedd meg, már olcsón adják!
2011. júl. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de én nem találtam sehol =/ :(
2011. júl. 26. 10:05
 3/7 anonim ***** válasza:
5k felett nem adnék pénzt ki PC játékra. Inkább spórólok X360ra annak van értelme nem mint gépen. Szóval válasz: ***** én innen töltöttem le tegnap

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. júl. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


Aztán mit kezdenél a Fosbox-szal? Kifizetnéd érte a sok tízezret, vennéd rá az új játékokat 15 ezrekért, emellett meg fizetnéd évente a Live-ot, ha multizni akarsz? Másik variáció, hogy flash-elteted, akkor meg egyetlenegy játékkal nem tudsz multizni. Fúúú, tényleg jobban megéri.

2011. júl. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fél éves a gépem és nem megy rajta APB:reloaded ami nagyon tetszik... És igen megéri de nem muszály multizni... Inkább flasheltetem több évenként minthogy egy szaros gépre gyüjtsek amin majd az 1 év mulvai játék akadni fog maxon és csak középen megy. Xbox és nem Fosbox te Agyhuszár 3éves és a csippje is és most viszi "akadás nélkül" a Bulletstormot meg ezeket... "Fosbox"< "internetgép"
2011. júl. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
12:45 vok ja és akkor erre bsztam rá csak a gépre 150k ft-t? és xboxot kapsz kinect nélkül 100k alatt...
2011. júl. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ismét én vagyok ... Magyarul megéri jobban PS3/XBOX360at venni de ezt most nem a kérdezőnek írom hanem neked. Most bármit írhatsz nyugodtan, nem igazán fogom figyelembe venni mert sajna tudom ,hogy ez az igazság. De amugy ha nem tudsz jo csippelési helyet, illetve jó oldalt ami "fizetős" de jobban megéri mint egy játék 17.000HUF-ért akkor lazán meglehet csinálni, arról nem beszélve hogy egyik haverom 4 éve LIVEozik és neki is flashelt...
2011. júl. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!