Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Adna valaki egy olyan css...

Adna valaki egy olyan css szervert, amin PRO játékosok vannak? Lehetőleg magyar vagy román legyen!

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy már nem tudok egy jó szervert se css-ben. Mindenhonnan bannolnak, mert azt hiszik, hogy hack-em van. már 5 éve játszok css-t és azelőtt 3 évig játszottam 1.6-al.17/f
2011. júl. 25. 20:38
 1/7 A kérdező kommentje:
Lehet steam-es és nonsteames is, mert van steamem:D
2011. júl. 25. 20:55
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól hogy van steamed nem fog működni a steames verziója(kivéve ha megvetted).
2011. júl. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
megvettem. Annyira hülyének ne nézz:D
2011. júl. 25. 21:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja úgy más.Am bocsi de nem tudok olyan szervereket amin csak profi kockák vannak.Mindig lesz 1-2 béna faszi:D
2011. júl. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az nem baj. Az a lényeg, hogy az adminok is elég jók legyenek és ne ilyen balfarkak mint itt!
2011. júl. 25. 21:20
 6/7 A kérdező kommentje:
Amúgy ezek tényleg nagyon hülyék voltak, mert steames szeró volt és egyszer ha látják, hogy steamről vagyok nem orangeboxról, akkor ki az a hülye, aki berakja az aimot? Ja persze, a pénzeszsákok, akik naponta vehetnek új steamet:D
2011. júl. 25. 21:30
 7/7 anonim ***** válasza:
hasonló cipőben járunk xDDD igaz hogy én nem cs-zek hanem CoD2+Cod4... de akkor is...:S még lvl hackem sincs.. és állítólag mindig WH-zok sőt még aimozok is... részvétem neked tudom mit érzel x'DDD
2011. aug. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!