Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Leírná nekem valaki részletese...

Leírná nekem valaki részletesen az assassin's creed II crackelésének a menetét? (link is kéne a crackhez)

Figyelt kérdés

a játékot letöltöttem,crackeltem,(és lehet hogy jó lett volna),de azt írta hogy az ubisoft game launcher nem találja a játékot és rakjam újra.na de ez már nekem is volt a brotherhoodnál annak az volt a baja hogy mellette volt más ubi játék(legalábbis itt azt írták).ezért átttettem C meghajtóra és igen ott valóban működött.na de ezt az E meghajtóra raktam(nincsen más ubi játék mellette)

és nem indul.és ez nem hiszem hogy másolásvédelmi hiba mert ahogy már említettem a brotherhoodnál is volt de az eredeti.úgyhogy ne írjátok hogy vegyem meg,ha van rá megoldás,tehát kíméljenek a becsületes vásárlók


2011. júl. 23. 21:26
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és megvenni csak a végső esetben fogom ha nem jön össze a crackelés.de légyszi az írjon meg linkeljen akinek sikerült a crackelés
2011. júl. 25. 09:11
 2/4 anonim ***** válasza:
egyszerű.a skidrow cracket töltsed le mert az megy nekem is a többi nem.a menet oda is le van írva de ha ezetleg vírust jelezne akk ne ijedj meg nem vírus csak annak jelzi.
2011. júl. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
tudom azzal is próbáltam de a game launcher geccizett velem és azért nem ment pedig olyan meghajtóra tettem amin nincs ubi játék tehát nem hiszem hogy másolásvédelmi hiba lenne.de mind1 holnap meek és megveszem eredetiben.úgy csak jó lesz remélem.
2011. júl. 27. 17:01
 4/4 A kérdező kommentje:
igen tom hogy az ubiorbitapi fájl nem az mint a splinter cell convictionnál.az bezzeg felment és működik,nem geccizik a game launcher hálistennek :)
2011. júl. 27. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!