Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Burnout Paradise: The ultimade...

Burnout Paradise: The ultimade box Big Surf Island? HELP!

Figyelt kérdés
A minap, szeretett játékom hivatalos wikipédia oldalát böngészve, egy úgynevezett "Big Surf Island" Térképére bukkantam. Tovább kutatva egy külön wikipédia oldalt is találtam (kommentbe linkelem). Sajnos, még mindíg nem tiszta nekem, miként érhető el számomra ez a tartalom. Bár konzolokon maga a motorozás lehetősége is csak egy letölthető tartalom, az ultimade box vásárlásakor arra mégis jogosultam. Ez is, egy ilyesfajta fiztős tartalom, vagy valami(k) teljesítésével is elérhető? Már vagy 1 éve vásároltama játékot, és azóta nem szedtem le új update-t. Lehet, hogy egy újabb frissítésben helyet kapott az is? A válaszokat elörre is nagyon szépen köszönöm :) (Bár kétlem, hogy van olyan aki tuja, a kedvemért pedig nem fog senki utánnakutakodni :/)
2011. júl. 22. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
A Big Surf Island egy kiegészítő DLC a játékhoz. Az ultimate box amiből a PC verzió is lett, alapból sok DLC-t magábafoglal, de a Big Surf Island NEM jelent meg PC-re.
2011. okt. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
400 microsoft pontért, konzolon megvásárolhatod Xbox-ra. egy kis map, tizenvalahány super jumppal, és néhány billboarddal. Egy híd vezet át rajta konzolon, de mire a hídhoz érsz, és nincs meg a big surf island futtatási joga a konzolodon, kapsz egy ablakot, hogy te még nem vetted meg a tartalmat. ha megvetted, mehetsz a hídon.
2012. jan. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de én nem rendelkezem konzollal.
2012. febr. 11. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!