Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek, mit csináljak,...

Szerintetek, mit csináljak, hogy vissza mehessek a kedvenc CS 1.6-os szerómra?

Figyelt kérdés
tegnap kibannoltak a kedvencemről,mert volt egy csaló felúzott és én is bekapcsoltam csak épp akkor jött egy admin s meglátta örökbannt adott!!!:( PLS HELP
2011. júl. 21. 07:55
 1/3 Smartguy86 ***** válasza:
Imádkozz! Legközelebb meg ne csalj, még akkor se, ha más csal. Hülye voltál, viseld a következményt. Nagyobb bajod ne legyen az életben...
2011. júl. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Úgy mellesleg, ha te csak bekapcsoltad, akkor gondolom be volt töltve a játék indításakor. Viszont az ilyen programok általában akkor is módosítják egy kicsit a játékot ha te nem is kapcsolod be... (máshogyan lőnek a fegyverek és ilyesmik) szóval az admin jól végezte a dolgát. Törölj le minden ilyesmi programot a gépedről, és többet nem fog ez megtörténni.
2011. júl. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ciki ezért nincs a gépemen cheat...(am elég gáz hogy egyre több a cheat-er) Ismerősöm azt csinálta (még mikor bannolták közvetlen utána) hogy kihúzta a netkábelt meg visszadugta... De szerintem ne csalj...
2011. júl. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!