Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az ciki ha 14 évesen Lego-kal...

Az ciki ha 14 évesen Lego-kal játszok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 00:22
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Amúgy a minecraftal már régóta játszok! :D :)
2011. júl. 21. 10:29
 12/15 anonim ***** válasza:
61%
Tudod mi ciki? 14 évesen dugni, cigizni, piálni, és persze 1-est, 2-est kapni!
2011. júl. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Az utolsónak: Én egyiket sem csinálom! :)
2011. júl. 21. 23:07
 14/15 anonim ***** válasza:

nem ciki, én 18 évesen is Lego-zok, ált. autókat és épületeket szoktam építeni belőle.....xDD

amúgy elég sok felnőtt is legózik, van olyan aki csak ezzel foglalkozik és nem 14 éves hanem 25-30-35, és egész sok mindent lehet belőle építeni


[link]

2011. júl. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
21 vagyok, nem LEGO-zok, de szerintem egy tök jó kreatív elfoglaltság, mikor néha, ha visszaemlékezem azokra az időkre, mikor LEGO-ztam, jó emlékekre lelek. Nagyon jó játék, nehéz megunni, tényleg, csak a kreativitás, és a rendelkezésre álló építőelemek száma a határ. Nagyon szerettem ezeket a fogaskerekes, mechanikus dolgokat, szerintem jó szórakozás. Én véleményem, hogy 14 évesen, de még idősebb korban sem ciki a LEGO. Ha most lenne LEGO-m és idő, még lehet, én is játszanék vele.
2011. dec. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!