Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Rátudom csatlakoztatni a...

Rátudom csatlakoztatni a ps3-mat a monitoromra?

Figyelt kérdés
Utána néztem és azt írták ,hogy DVI csatlakozású és HDPC képes monitor legyen...nekem Samsung syncmaster 943 monitorom van ,kompatibilis lesz vele?
2011. júl. 19. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
1éve nekem is ez volt a problémám. És igen összelehet csatlakoztatni... Kell venned egy VGA kimenetelű cuccot. Most apa gépén vagyok nem tudom linkelni az oldalt. De igérem még a minap elküldöm neked hogy mit kell venni hozzá
2011. júl. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hu nagyon köszi
2011. júl. 21. 15:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Nah vagyok. sorry h most válaszoltam csak : PS 3 VGA HD kábel" ilyet vegyél. [link] ezazz
2011. júl. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi:)
2011. júl. 22. 17:15
 5/7 A kérdező kommentje:
amit te küldtél ott nincs készleten,de ez az nem?, [link]
2011. júl. 22. 17:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát igen elvégre az. De én inkább biztosra mentem és a "PS3"-ast vettem meg. Elvégre az 100% hiszen ps3ra tervezték. Amugy hívd fel őket. És mond meg nekik, hogy ha lesz raktáron akkor tegyék el neked. Jó üzlet ,remélem sikerül megcsinálni :)
2011. júl. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi :),és a hang ,hogy lesz így megoldva ?
2011. júl. 22. 21:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!