Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Letöltöttem a Counter Strike...

Letöltöttem a Counter Strike Source-ot, milyen patch vagy ilyesmi kell hozzá hogy tudjak multizni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 10:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is ez a bajom. Azt olvastam,hogy a valve folyamatosan frissíti ezért ha nem steames nem frissül mindig, viszont a szerverek folyamatosan frissülnek. Próbáltam én is patchel meg minden kutyaf@szával, de semmi.
2011. júl. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]


remélem, van angol tudás

Ezt itt folyamatosan frissítik, tehát ha nem mennek a szerverek, akkor meg kell nézni, hogy van e új patch

2011. júl. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Na nekem pont ez nem ment el. Volt az oldalon egy patch letöltöttem elindítottam erre azt írta ki,hogy patch not found.
2011. júl. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Be kell rakni a mappába, amibe kibontottad (érdemes az asztalon csinálni egy mappát, és abba)
2011. júl. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

és ez a patch kell:


This Update link is for those who just extracted game

2011. júl. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

már megvan csak nonsteamos szeróra kell felmenni :D

abbol meg jo sok van

kösz a válaszokat

2011. júl. 18. 20:33
 7/8 anonim válasza:
Ha nem lenne probléma nem tudnál nekem küldeni egy linket ahonnan leszedted az Ns CSS mert én nem találok sehol jót :S
2012. ápr. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
fú, már nagyon rég volt azóta meg már megvettem. sajnos nem tudom elküldeni :S
2012. ápr. 9. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!