Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem megy a Call of Duty...

Miért nem megy a Call of Duty - Modern Warfare 2 Multiplayer-e?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Eredeti CoD - Modern Warfare 2-őn játszanék Steam-en, tegnap lett letöltve a frissítés, játszottam kb 1 órát vele. Később megint kedvet kaptam hozzá, kipróbáltam a GBoost-tal, hogy hogyan futna úgy a játék(javul-e vagy romlik a teljesítménye a gépnek), de végül már amikor kiválasztom, hogy például Team Deathmatch vagy Ground War, utána nem talál játékosokat, azaz elkezdi keresni a szervereket, 50 ms alatt majd felmegy 150 ms-ig de akkor sem talál. De a játék írja, hogy kb 2000-en játszanak épp Team Deathmatch-on.Akkor most mi lehet a hiba? Újrainstallálni nem szeretném, mert mire megint letöltené a frissítéseket(kb 30 kb/s-el tölt a Steam...) 1 év is eltelne:(
2011. júl. 17. 07:49
 1/3 A kérdező kommentje:
Opsz, és játék alatt egy letöltés sem megy, csak a vírusirtó fut(AVG Free Anti-Virus) meg az nVidia szoftver, no meg a hangkártya szoftvere, de eddig az sem volt gond.
2011. júl. 17. 07:54
 2/3 Trollololo ***** válasza:
nálam is ez van, de kb. 5 perc után talál servert, már nem jáccanak vele olyan sokan :S áttértek a fos BO-ra
2011. júl. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, már nekem is kb 5 perc múlva talál csak:S Hát igen, sajnos mindig az újabbakra mennek a játékosok.Köszi még egyszer, ment a zöld kéz!:-)
2011. júl. 17. 19:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!