Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3-ban hogyan kell elkészí...

Sims 3-ban hogyan kell elkészíteni az Ambrózia nevű ételt?

Figyelt kérdés
Hol lehet beszerezni az alapanyagokat hozzá?
2011. júl. 15. 12:59
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Kampechal és életgyümölcs kell az elkészítéséhez.

Hol lehet beszerezni?

2011. júl. 15. 13:07
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Kampechal:

Temetői tóban foghatod ki éjféltől reggel 5-ig! (tudtommal csak horgászat 10. szintjén fogható ki!)

Életgyümölcs:

Kertészkedés 7. szintjén elültetheted a különleges ritka magot és ha szerencséd van akkor életgyümölcs fog kifejlődni belőle!

2011. júl. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!

Ezt részletesebben megtalálod itt:

[link]

2011. júl. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!

És még annyit szeretnék kérdezni, hogy szerinted hol szerezhetem meg azt a magot?

2011. júl. 15. 14:56
 5/12 anonim ***** válasza:
A várost kell várni, elég ritka mag, de kódal is megszerezheted, a következő módon: beírod a testingcheatsenabled true kódot, majd a buydebug-ot. Ezután a vásárlás menüpontodban lesz egy új menü, a buydebug, ezen belül megveheted. :)
2011. júl. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
* A várost kell járni
2011. júl. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
0%
Fuuuuu b*zdmeg semmi semmi értelme ennek a szarnak xDD Beállítod h ne öregedjenek a játékopcióknál és kész -__-
2012. szept. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
0%
am meg a testingcheatsenabledtrue. csalás tönkreteszi a játékot
2012. szept. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez nem egyszerü lépésröl,lépésre kell haladni de ha követed a sorendet akkor nem lehet sok gondod: 1.Jártaságokí:ez eltarthat egy ideig de légy türelmes tizes szintü fözö-,hetes szintü kertész- avagy,tizes (bár nekem jó volt a nyolcas is de,a tizes a biztos) horgásztudomány 2.Alapanyagok:ezek nem kaphatok a boltban neked kell megszerezni öket ami allat egy kampechalat(horgászattal szerezheted meg!Éjféltől reggel 5-ig lehet kifogni. Sunset Valley-ben a temetőben lévő tóban, Riverview-ban a temető fölötti folyó partján)és,életgyümölcsöt(Az életgyümölcs otthon termeszthető. Magját a városban véletlenszerűen találhatod meg, ismeretlen különleges magként ami nem csak életgyümölcsöt hanem más különleges növényt is adhat, vagy a Tudomány karrierben lehetőségeként és Kertészkedés jártassági lehetőségként tehtesz szert rá) 3.Sütés-Fözés:9270$-ért az Ambrózia receptet megveheted a könyvtárban mert,simed nem tudja alapbol a receptet majd,be el kell olvastatnod vele a könyvet.Ha ez is megvan akkor jön a hab a tortán mert nincs más dolgod, mint a hűtőre kattintva az Ebédeljen/Reggelizzen/Vacsorázzon... Ambróziát opciót választani. (Mindegy, hogy a kampechal és az életgyümölcs a hűtőben vagy az eszköztárban található, a sim el fogja tudni készíteni.)

4.hatás:A szivárványszínben pompázó étel elfogyasztása után a simet magát is elárasztja a színes fény, ezzel jelezve, hogy a fiatalítás sikeres volt.Az Ambrózia korcsoport-váltást nem eredményez, akkor sem, ha többször egymás után fogyasztjuk. A szellemek azonban élővé változtathatóak vele. Ez azonban már egy másik történet...(de ha kiváncsi vagy a élesztésre szivesen elmondom)

Sajnos a ambróziából egyszerre csak egy adag készíthető, tehát a "szolgálja fel..." kezdetű paranccsal nem választható ki.Az ambrózia hét napig tartó +75-ös hangulatjelzőt ad, ami nagyon megdobja a sim boldogságpontjait.

2013. máj. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Elözö vagyok és azt elfelejtetem megemliteni hogy ha,a megveszed a kajaklonozó nevü jutalomtárgyat akkár 10 söt ha,elég magas hozzá a barkácsolás járságod akkár,20-at is klonozhatsz a ételböl!De én a utolsot mindig rakd vissza és élvezd a végtelen ambroziát rendezz egy bulit és kinálj meg mindenkit!! :D
2013. máj. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!