Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Játék címeket keresek! Mi a...

Játék címeket keresek! Mi a címük ezeknek a játékoknak? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy nem-e tudjátok ezeknek a játékoknak a címét, mert régen játszottam 2 olyan PS2-s játékkal, amik nagyon bejöttek nekem, de a címüket sajna elfelejtettem. Megpróbálom leírni miről szól (legalábbis amire emlékszem belőle).


1: Egy zöld hajú lányról szól, akivel különféle küldetéseket kell csinálni. Az első pálya valami olyasmi, hogy ilyen nagy játékokon kell ugrálni, közben fura kinézetű kis szörnyeket, meg ilyen mézeskalács figurákat kell legyőzni. Később valahogy visszautazol az időben és dinoszauruszokkal kell harcolni, de itt már van egy segítőd is, ami egy oroszlán.


2: Egy szőke hajú lovagról, vagy miről szól, akivel ilyen múmiákat, meg élőhalott katonákat kell legyőzni, ha jól tudom a középkorban játszódik, valamiféle varázslat is van benne (de ez nem 100%). Nincs senki melletted, egyedül kell a küldetéseket végrehajtani, fegyvert lehet szerezni, meg ha jól emlékszem be lehetett olyan szobákba menni ahol "civilek" voltak és azoktól lehetett kérdezni.


Nagyjából ennyire emlékszem, remélem azért ebből is rá lehetett jönni, miről beszélek. Ha valaki ismeri a címüket, legyen szíves írja meg hozzászólásban. :) Köszi előre is!


2011. júl. 12. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Az első nem a Beyond Good and Evil?
2011. júl. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
sajna nem... :( de azért kösz
2011. júl. 13. 15:37
 3/4 A kérdező kommentje:
az elsőben a csajnak hosszú zöld haja van, azt hiszem csak nyíllal harcolt (nem biztos), meg valami olyasmi rémlik, hogy az első pálya végén kiszabadítja az apját, aki ilyen teljesen zöld - úgy néz ki mint egy játékkatona. meg nem voltak benne ilyen helikopterek, meg szerintem emberek se, csak ilyen dinok meg ilyen kő-szörnyek vagy mik...
2011. júl. 13. 15:40
 4/4 anonim ***** válasza:
az első nem a toy story? :D
2011. júl. 18. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!