Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mért fagy le a "így"? (lent)

Mért fagy le a "így"? (lent)

Figyelt kérdés
Pár nappal ezelőtt a Soulstorm nevű játékkal játszottam, ami eddig tökéletesn működött, de egyszer csak elfehéredett az egész képernyő. Azóta ez a játék meg a WoW nem működik. Mind kettőnél bejön a menü és egész érdekesn fagy le: A zene megy tovább és az egér is mozgatható, csak éppen nem tudok sehova kattintani és a kép sem mozog. Se Alt+F4, se Ctrl+Alt+Del, se Alt+Tab nem működik. De a többi játék hibátlanul megy rajta.
2011. júl. 11. 11:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen a régi gépemen... belép, fekete minden, zene megy... nem reagál, újra kell indítani... szerintem vírus... azóta se javult meg a régi. Mondjuk nem is próbálkoztam megjavítani...
2011. júl. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!