Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gta sanandreas ha új játékot...

Gta sanandreas ha új játékot kezdek akkor tudok vele játszani de mikor a mentett játékot akarom betölteni akkor hibát ir ki már probáltam 100 savegamet is letölteni úgyan ez a hiba :S car mods van a jatékba. Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 16:32
 1/6 anonim válasza:
Pontosan hányadik kuldiben vagy?Melyik város?
2011. júl. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
[link] itt egy link,de csak 100 száz. tudtam szerezni,a hewromnak is ez volt a baj és ez megoldotta :)
2011. júl. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
gta_sa.exe erröl irja a hibát ez a linkse oldotta meg a hibát :S és letöltöttem a játékot sok idö elcsesztem a kocsikkal mire sikerült eddig csak egy küldit csináltam meg és gondoltam nem is csinálom véging jó lenne egy 100% de a mentéseket nem inditja el
2011. júl. 6. 17:22
 4/6 anonim ***** válasza:

egy uj crack-et próbálj!

attól nem vesznek el a kocsik se!

2011. júl. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a creck se oldotta meg sajna úgy látom muszály lesz újraraknom :S
2011. júl. 6. 21:32
 6/6 aspikami ***** válasza:
A mód miatt nem fut a mentés.Csak olyan mentés fog futni amely egész játék alatt Car móddal volt játszva.
2011. júl. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!