Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » XBOX Fight Night Champion-ba...

XBOX Fight Night Champion-ba hogy van a replay?

Figyelt kérdés
xBox-ra van olyan boxos játék, hogy "Fight Night Champion". Régóta játszok vele, de sajnos nem jöttünk még rá soha, hogyan lehet replay-t nyomni. Akkora kiütések vannak néha és hihetetlen rossz, hogy nem tudjuk visszanézni. Utána olvastam sok helyen, de nem tökéletes az angolom és nem találtam értelmes választ, pedig láttam már youtubon, hogy van hozzá replay. Előre is köszi aki tud segíteni.
2011. júl. 4. 23:08
 1/2 anonim válasza:
Nincs benne. Nem tudom, hogy a videókban hogyan csinálják. Sok fórumon is azt írták, hogy nincs. Szerintem a játékban ez a legrosszabb dolog, a másig pedig az, hogy nem lehet kikapcsolni az automentést.
2011. aug. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Messithebest válasza:

Ne higyj neki! :D

Van benne replay, én 3x vittem végig a játékot, mind 3x volt, évek óta nyomom vele, elő-elő szedem.

Most 4edjére is letöltöttem, és engem is borzalmasan zavar hogy nincs benne, pedig eddig alapból volt... Ha valaki tud megoldást, esetleg te találtál azóta, segíts pls

2017. máj. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!