Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyenek azok a hardcore...

Milyenek azok a hardcore játékosok?

Figyelt kérdés
Valaki leírná részletesen ?
2011. jún. 28. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Hardcore annyit tesz: keménymag. Ebből már lehet következtetni, a legjobbak a játékokban, a legtapasztaltabbak, a legügyesebbek. A legnagyobb kockák mellesleg.
2011. jún. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Wii-t messze kerülik, a facebookon sem játszanak nagyon, csak "normális", nagy költségvetésű játékokkal tolják, fontos a grafikai és a technikai fejlődés számukra. Míg valaki mondjuk sorozatot néz, addig ők játékkal kapcsolják ki magukat, ami nem casual kategória, tehát fontos a történet, a nehézség, a kidolgozottság...inkább linkelek.

Casual, tehát bárki 0-99 éves korig játszhatja: http://www.youtube.com/watch?v=7r-rlrlBIAQ

Hardcore: http://www.youtube.com/watch?v=Xc2hhef-Nzo

Remélem érezni a különbséget

2011. jún. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen érezni a különbséget a két játék között. Én viszont mind a kettőt nagyon szeretem. Akkor én milyen kategóriába tartozok ?
2011. jún. 29. 00:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor te a középmezőnybe tartozol :) Casual játékosok többnyire azok, akik csak netes játékokkal (facebook, flash, stb), meg telefonon játszanak. Na meg a Wii-n. A hardcore játékos meg az , aki pl codozik egész nap a klánjával, vagy egész hétvégén az Obliviont nyüstöli. Persze azért mint minden, ez sem annyira fekete-fehér, példának itt vagy te is.
2011. jún. 29. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

En magamat hardcore jatekosnak irnam le. Van egy Xbox360-m es egy PS3-m. Ettol fuggetlenul nem ertek egyet azzal hogy a Wii-t a hardcore messze elkeruli. A Metroid, Super Mario (Galaxy) es a Legend of Zelda sorozat igenis hardcore sorozatnak (nagyon orulnek ha barmelyik megjelenne a ps3ra vagy xbxora) szamit.


Tovabba az hogy aki jatszanak azok mind kockak azzal se ertek egyet. En szeretek jatszani, de ettol meg eljarok sportolni heti 3-4szer, fozok, olvasok, haverokkal neha elmegyek, sokat utazok es igenis elvezem az eletet. Nem tudom, hogy akik tv-t bamuljak egesz nap mit itelkeznek a jatekosok felet. En TV-t csak online nezek es csak egyszerre 1-2 sorozatot, rendes TV-t mar vagy 10 eve nem nezek. Filmeket megveszem Blu-ray-n vagy megnezem a moziban (a rosszabb filmeket letoltom)...

2011. jún. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!