Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A mortal kombat armageddon...

A mortal kombat armageddon PS2 játékban hogyan lehet kivégzést csinálni?

Figyelt kérdés
Bocsi, hogy itt kérdezem, de nem volt hozzá megfelelő téma. Légyszi segítsetek! Köszi!
2011. jún. 28. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:

mondjuk pl:scorpion,sub-zero,kung lao-val én ugy csinálom hogy le,le kis ütés és igy tovább fel,fel nagy rugás

én mondjuk neten is néztem de ott nem nagyon találtam próbáld meg igy ha nem megy akkor nem tom

de amikor csined a fatalatyt akkor le nyomod kétszer a le-t

és várd mig megmozdul a karaktered és azután csináld a kis ütést ezzel én is szivtam utána jöttem rá hogy hogy kell

2011. okt. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm a segítséget, meg fogom próbálni így :)

Mert a beállításoknál is próbáltam már és hiába van beállítva, sosem adja be, de most meg fogom így próbálni, köszi! :)

2011. okt. 15. 14:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Kis ütés/nagy ugrás alatt mit értesz? pl: x,o vagy micsoda? :) ha erre felelnél hálás lennék!
2013. jún. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én emulátorral játszottam rajta ha jól emlékszem a  volt a kis ütés a nagy ütés a háromszög kis rúgás x a nagy meg o
2013. jún. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
előző vagyok speciális karaktert használtam az előbb a kocka prezentálására de egyébként a kis ütés a kocka vagy négyszög kinek hogy tetszik
2013. jún. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!