Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit kéne tennem? (COD Black Ops)

Mit kéne tennem? (COD Black Ops)

Figyelt kérdés
Hogyan telepítsem a Call Of Duty black ops-ot˙ (torrent)? :S kicsomagoltam telepítettem stb már megvolt az asztalon az ikon is de amikor rá megyek :" A program nem indult el, mert d3dx9_43. dll hiányzik a számítógépről. A probléma megoldásához próbálja meg újratelepíteni a programot. " az újra telepítés sem segített. :- (
2011. jún. 24. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Megoldás és válasz amit mindenkitől fogsz kapni--->VEDD MEG!! Tudom hogy nem annyira olcsó én is spóroltam hogy meg tudjam vanni... És gondolom Multizni is szeretnél vele amit tört játékkal nem lehet! ez már nem olyan mint pl. a COD2, hogy ezerszámra vannak a tört szerók.. mert itt nincs egy se! szóval ha sikerül megszerezned nem eredetibe aminek a single playerét én 3 nap alatt kivittem... jó szórakozást hozzá :)
2011. jún. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én 1 nap alatt vittem ki boxon


próbáld ki ezt:


[link]

2011. jún. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!