Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egy hét múlva kapok xbox-ot,...

Egy hét múlva kapok xbox-ot, hozzá 10-12 játékot, és kéne egy kis segítség összeállítani a játékokat?

Figyelt kérdés

Nagyjából szinte minden játék bejön, az erőst horroros (alan wake) nem, de pl. a dead space igen, tehát az a lényeg hogy jó grafikája legyen, jó a játékmenet.

Autós és lövöldözős inkább, de ha mást ajánlotok az is érdekel


Nekem megvan egy pár, ami biztosan kell, ezt kéne kiegészíteni, és még tippek, hogy mit cserélnétek le ezekből. (fontossági sorrendben vannak)


1. GTA 4

2. Forza Motorsport 3

3. L.A. Noire

4. Crysis 2

5. Dead Space 2

6. DiRT 3

7. Splinter Cell: Conviction

8. ?

9. ?

10. ?

11. ?

12. ?


Ami még érdekel:

Halo: Reach

Shift 2

Just Cause 2

Gears of War 3

CoD Black ops

és amit ti ajánlotok.


ja és még egy pár ami meg se jelent:

Battlefield 3

Forza 4


mit szóltok ehhez az összeállításhoz, mivel egészítenétek ki, vagy mit cserélnétek ki?


Előre is kössz!!


2011. jún. 23. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:

8.GoW 3

9.Halo:Reach

10.Shift 2

11.Fear 3

12.BF 3:D

2011. jún. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
just cause 2? vagy van jobb annál a top 12-ben?
2011. jún. 23. 20:54
 3/5 anonim válasza:

20:36 ha a gears of war3 még nem jelent meg

hát én ajánlani tudom a cod black ops-ot jó hangulata van és jó a multija is

igaz én ps3-mas vagyok de a mass efect 1 2 is jó szerepjátékos tps lövöldözös

mafia 2 arrol gondolom nem nagyon kell mondanom:D

need for speed hot pursuit

test drive 2

ha szereted még az fps-(belsö nézöpontú lövöldözös)

akkor a bulletstorm és a homefront

remélem segitettem

2011. jún. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszi mindenkinek, hat a multirol lemondok, tudjatok miert.... a mafia 2ot pcn mar keccer vegigjatszottam nagyon fasza game, ugyhgy az nem, de azt hiszem h berakom a shift 2t a black opsot, talan a gears of wart, nekem az ilyen crysis 2hoz hasonlo jatekok nagyon bejonnek, neztem a just cause 2t , annak a grafikaja nagyon bejon, de nem annyira a sztori. Tenyleg koszi megeccer es varom a tovabbi javaslatokat
2011. jún. 24. 09:10
 5/5 anonim válasza:
fable 2-3, Resident evil 5, pes11, vagy fifa 11, ninja blade, duke nukem forever,dragon age 1-2,és a kedvencem naruto shippuden ultimate ninja storm 2!
2011. jún. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!