Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Grand theft auto 4-en hogy...

Grand theft auto 4-en hogy lehet kódot beírni?

Figyelt kérdés

van egy játékom a gta 4 és olvastam kódokat a neten hogy "fegyverek,autók"-stb. és azt írták hogy a telefonba kell "bepötyögni" a megadott kódot de ott csak olyan van ha rámegyek a telefonra hogy multiplayer meg valami video ... valami! tud nekem valaki segíteni? ja és ez pc-n van!


nem XBOX-360,, meg nem psp, vagy ps2


2011. jún. 22. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
psp-n nem fut a játék, ps2-n se, ps3-on már igen, de nem lényeg. megnyomod a fel felé nyilat, aztán megint, és akkor tudsz választani a gombok között, szépen bepötyögöd a telefon számot majd hívod.
2011. jún. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ohh nagyon szépen köszönöm már mindent próbáltam de ezt még nem
2011. jún. 22. 20:39
 3/3 A kérdező kommentje:
kipróbáltam és nem sikerült mert ugye 2 dolgot ad ki azt hogy Multiplayer meg azt hogy video editon. és ha megnyomom a felfele gombot ahogy te mondtad akor csak rámegy a video editonra és ha nyomok egy entert kiad egy k* hosszu angol szoveget ha még egy entert akkor visszarak a kiindulási pontra
2011. jún. 22. 20:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!