Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az összes Call Of Dutyból...

Az összes Call Of Dutyból melyik a legnehezebb single pálya?

Figyelt kérdés
Persze tudom ez egyénfüggő. Nekem pl a CoD 4-ből a második sniperes küldetés vége az halál! :(

2011. jún. 22. 18:01
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Black Ops ba szerintem, az a félig havas pálya. Mondjuk nekem is egyéni, mert én mondjuk utálom a Black Ops -ot.
2011. jún. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekem a CoD6-ba amikor a házban az adatokat másolta a gép és nekem védenem kellett a házat.Na az katasztrófa volt:D
2011. jún. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Az tök jó volt szerintem :D
2011. jún. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Az nekem is tetszett és azzal viszonylag nem volt gond hanem a menekülés része az volt húzós! Mind1 nekem ez még mindíg eltörpül a Sniperes küldetés mellet mikor annak a végén egyedül (meg a sérült főnökkel) kell helytállnom nemtom mennyi zsoldossal szemben egy elég nyílt terepen :/
2011. jún. 22. 18:28
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja amikor Chernobil-ban játszódik?Azon én vagy 1 órát játszottam egyfolytában:d
2011. jún. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igen az :) Csak 1 órát? Én nemtom mennyit nyomtam vele egy nap 1 vagy 2 órát aztán inkább abbahagytam mert már nézni sem bírtam! Másnap sikerült írtó nehézségek árán egyszer megcsinálni! Azóta se mentem vissza oda veteránon :/
2011. jún. 22. 18:46
 7/16 anonim ***** válasza:
:D Igaz én a leggyengébb fokozaton játszottam azt ki.De ott főleg a kutyák készítettek ki az elején.Ott ha kicsit is rosszul mozgunk már halál a vége:D
2011. jún. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nekem gyenge módokban elég könnyen ment, de veteránon az halál! Meg az se épp a kedvencem amikor (szintén CoD-4) Zakajev bunkerének az irányítótermébe kell bejutni na számomra az is a vég volt! :P
2011. jún. 22. 18:56
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is az All Ghillied up vége a rémálom. Én azt csak úgy tudtam megcsinálni, hogy befeküdtem egy bódéba, és kidobáltam a gránátokat, ha esetleg egy beesett volna. Ez a módszer nekem kétszer is működött hardened-en, de soha többet nem fogom megcsinálni, mert nagyon kiakasztó. Amíg odaér a helikopter az ember szétunja az agyát, és akkor hal meg, mikor a főnököt kell felvinni a helikopterre. De az MW2-ből a letöltős se semmi.
2011. jún. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

hello szerintem a black ops "Executive Order" vért izzatam mikor megcsináltam igaz veteránon keztem el mindegyik cod-ot

de a szerintem a wolrd at war nehezebb

2011. jún. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!